Αβίαστο styling για μεταξένια μαλλιά. Το Wish είναι η κρέμα που σου χαρίζει τα μαλλιά που πάντα ήθελες: χάρη στην έντονη αντιφριζαρισμένη δράση της, προστατεύει και πειθαρχεί, χωρίς να τα βαραίνει και χωρίς να κολλάει.
Η φόρμουλα που αφήνει εμπλουτισμένη με λάδι Jojoba και εκχύλισμα μάνγκο είναι ιδιαίτερα ενυδατική και απορροφάται αμέσως. Το αποτέλεσμα: μεταξένια λεία μαλλιά, ευχάριστα στην αφή, απαλά και εύκαμπτα. Το Wish έχει πολύ ελαφριά υφή, δίνει εξαιρετική ευκρίνεια και εξουδετερώνει τη δράση της υγρασίας.