Πολύ απαλή υφή για να διαμορφώσετε το χτένισμα με πλήρη όγκο και εφέ υψηλής ευκρίνειας: Το Suit Up είναι η εξαιρετικά δυνατή μους που δίνει δομή στα μαλλιά, υποστηρίζοντας το styling χωρίς να κολλάει ή να στεγνώνει. Εξασφαλίζει επιπλέον δυνατό κράτημα και κράτημα που διαρκεί όλη μέρα.
Χάρη στη φόρμουλα εμπλουτισμένη με έλαιο Argan και πανθενόλη, τα μαλλιά προστατεύονται, ενυδατώνονται και λαμπερά για περισσότερη ώρα.