Το Oil non Oil Luster είναι ένα προστατευτικό υγρό μοντελοποίησης, ιδανικό για φυσικές εμφανίσεις και υφές. Δίνει μια ελαφριά μαλακτική δομή και εξαλείφει το φριζάρισμα, χωρίς να αφήνει υπολείμματα ή να το βαραίνει. Εμπλουτισμένο με λιναρόσπορο και εκχυλίσματα γλυκού τριφυλλιού, λειτουργικά ενεργά συστατικά με θρεπτικές και ενυδατικές ιδιότητες.
Τυλίγει τα μήκη με μια προστατευτική και ελαφρώς σταθεροποιητική μεμβράνη. Αποτέλεσμα: το υγρό Luster φωτίζει και διαμορφώνει με μία μόνο κίνηση, δίνοντας άμεσο αποτέλεσμα λάμψης στα μαλλιά. Τα μαλλιά ανακτούν απαλότητα και ζωντάνια.