Για να ανακτήσουν την ομορφιά και την ευεξία, τα ξηρά μαλλιά χρειάζονται τη σωστή θρέψη: Το Hydra Dream είναι μια ολοκληρωμένη θεραπεία που έχει έντονη μεταλλοποιητική δράση, απαραίτητη για την αποκατάσταση και την προστασία της δομής της τρίχας που έχει καταστραφεί από χημικές θεραπείες.
Η λοσιόν Hydra Dream σε φιαλίδια μειώνει την ξηρότητα των μαλλιών, ενεργοποιώντας ξανά τη φυσική απαλότητα και λάμψη. Πολύτιμη πηγή αναγέννησης για τις φυτικές ίνες, τα μεταλλικά ιχνοστοιχεία της φόρμουλας, λειτουργικά ενεργά συστατικά που αναπληρώνουν τα απαραίτητα θρεπτικά συστατικά για μαλλιά που είναι και πάλι υγιή και σε υπέροχο σχήμα.
Δώδεκα φιαλίδια των 8 ml