Το Hydra Dream είναι το έξτρα ξηρό λάδι με μεταξένια υφή και γρήγορη απορρόφηση που προστατεύει τα μαλλιά από την ξηρότητα και χαρίζει απαλότητα και ενυδάτωση.
Χρησιμοποιείται πριν το styling για αποτέλεσμα κατά του φριζαρίσματος ή ως φινίρισμα για λαμπερό αποτέλεσμα. Έχει φόρμουλα με βούτυρο καριτέ και έλαιο Argan, ιδανική για τη θεραπεία των θαμπά και κουρασμένων μαλλιών, καθιστώντας τα εξαιρετικά λαμπερά, χωρίς να είναι λιπαρά.