Το Fabulous είναι το σπρέι άμεσης δράσης με 10 εφέ: σχεδιασμένο για να χαρίζει υπέροχα μαλλιά μέρα με τη μέρα, έχει μια φόρμουλα που βασίζεται σε εκχυλίσματα σαμπούκου και ορχιδέας.
Χάρη στην εντατική τεχνολογία χωρίς ξέβγαλμα, είναι τέλειο αν έχετε λίγο χρόνο, αλλά δεν είστε διατεθειμένοι να θυσιάσετε την ομορφιά και την ευεξία των μαλλιών σας. Αναγεννά, ενυδατώνει, πειθαρχεί, φωτίζει και προστατεύει χωρίς να το βαραίνει: μια ολοκληρωμένη θεραπεία για όλους τους τύπους μαλλιών σε ένα πρωτοφανές πολυδραστικό προϊόν.