Μια επαγγελματικά αποτελεσματική θεραπεία που καταπολεμά την πιτυρίδα και το υπερβολικό σμήγμα. Χάρη στην καθαριστική και καταπραϋντική δράση του εκχυλίσματος ιτιάς και του λαδιού τσαγιού στη φόρμουλα, η δισθενής λοσιόν σε φιαλίδια ομαλοποιεί το λιπαρό και επιρρεπές σε πιτυρίδα δέρμα.
Ελαφριά, ογκώδη και απαλλαγμένα από πιτυρίδα, το τριχωτό της κεφαλής και τα μαλλιά είναι ορατά πιο υγιή και καθαρά. Η αποτελεσματικότητα και η ανεκτικότητα ελέγχονται κλινικά. Για μέγιστα αποτελέσματα, συνδυάστε τη θεραπεία σε φιαλίδια με το σαμπουάν Depurize.
Δώδεκα φιαλίδια των 8 ml