Το Clean-Us είναι το αποκλειστικό Pre-shampoo Cute Primer που προετοιμάζει τα μαλλιά για τις επόμενες φάσεις περιποίησης, που θα πραγματοποιηθούν και θα επιλεγούν σύμφωνα με συγκεκριμένες ανάγκες.
Είναι μια λοσιόν με ρευστή υφή με λεπτή φόρμουλα καθαρισμού που, χάρη στη συνδυασμένη δράση του Αιθέριου Ελαίου Θυμαριού και του Οργανικού Εκχυλίσματος Ιτιάς, προάγει την απομάκρυνση όλων των ακαθαρσιών και, ταυτόχρονα, ενυδατώνει το δέρμα.
Η εφαρμογή του διευκολύνει τον καθαρισμό με σαμπουάν και κάνει πιο αποτελεσματική τη λειτουργικότητα των θεραπειών μας: Depurize, Activize, Hydra Dream, Loud Volume, True Color, Twister Curl, Absolut Sleek και My Promise.